שלישיית ויטמין C 500 מג חומצי 300 יח'
שלישיית ויטמין C 500 מג חומצי 300 יח'

שלישיית ויטמין C 500 מג חומצי 300 יח'

₪100 120₪

מק"ט: 1652

קטגוריות: תוספי תזונה , ויטמינים

מס יחידות: 300

מחיר ל:כמוסה 0.33


  • תיאור המוצר

מחיר ליחידה: 0.40 אג'
מחיר ליחידה אחרי מבצע: 0.33 אג'


התוסף מכיל גם פקעות ורדים  (Rose Hips) שגם בהן  מצוי הרבה ויטמין C וגם בפלבונואידים -קבוצה של תרכובות שמסונתזות על ידי צמחים ומצויות לרוב בפירות ובירקות - הם נודעים גם בשמם הכולל ויטמין P.
"
" תווית מוצר
"
"
" ויטמין C
" ויטמין C מוכר גם בשם חומצה אסקורבית והוא בעל יתרונות גדולים ומגוונים בתפקוד הגוף. בראש ובראשונה הוא מהווה נוגד חמצון רב עוצמה שמסייע במלחמה של הגוף ברדיקלים החופשיים. 
"
" תזונה לקויה חסרה בפירות ובירקות לרבות עישון וצריכת אלכוהול בכמות גדולה יובילו לחוסר בויטמין C כמו כן פציעות מרובות ניתוחים שימוש בתרופות אנטיביוטיות וכן אספירין וגלולות למניעת הריון לחץ נפשי גדול זיהום אוויר גדול הצטננות מחלות כרוניות וויראליות ישפיעו על ירידה בויטמין C ומצריכות כמות גדולה בהרבה ממנו.
"
" מחסור בויטמין C גורם למחלת הצפדינה שכיום נדירה מאוד סימפטומים שחיכים יותר למחסור בויטמין C יכולים להתבטא בדימום בחניכיים בזמן הברשת השיניים דימום מהאף ליקויים בעיקול כאבים בפרקים וחולשה בסחוסים רגישות לחבלות איחוי איטי של שברים הפרעות בקצב הלב קוצר נשימה בעיות שונות בעצבים כלי דם חלשים. 
"
" איפה יש?" " "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" ""
מזונות20 גר' ויטמין C
גויאבה45
עגבניה6
פלפל אדום56
פלפל צהוב62
תפוז21.2
 
" הצריכה היומית המומלצת של ויטמין C
" מלידה-גיל 6 חודשים 40 מ"ג
" מגיל 6 חודשים עד שנה 50 מ"ג
" גילאי 1-3 15 מ"ג
" גילאי 4-8 25 מ"ג
" גילאי 9-13 45 מ"ג
" גברים בגילאי 14-18 75 מ"ג
" נשים בגילאי 14-18 65 מ"ג
" גילאי 19 ומעלה 90 מ"ג
" נשים בהריון 80-85  מ"ג
" נשים מניקות 115-120 מ"ג
"  
" כשר פרווה בהשגחת הבד"צ 
" תמונה ללא תיאור

"
" המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה.המוצרים הנמכרים באתר הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא לטפל או למנוע מחלה כלשהי לחזק את הגוף או את מערכותיו. האמור באתר אינו מהווה הצהרה בדבר יעילותם של המוצרים או תכונותיהם. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול על פי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות רגישים והנוטלים תרופות מרשם- יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.  
 
"
"
"
 
"
 
" 0 https://accvaloreti.azureedge.net/images/51b39336-3f3f-4ec6-b87b-1d31d269af49.jpg https://accvaloreti.azureedge.net/images/aa00d483-a8ce-4e9b-b804-7623d6c3a5b9.jpg https://accvaloreti.azureedge.net/images/b2566b4c-70f7-4a0d-b9bb-eae4a37b9475.jpg True False 12011 שלישיית פרוביוטיקה 12 בליון 180 יח' Trio-Probiotics-12-Billion-180-pcs מבצעים 300 250 0 מחיר ליחידה לפני מבצע: 2.5 ש"ח
מחיר יחידה אחרי מבצע 2 ש"ח פרוביוטיקה היא שם שמייצג גישה טיפולית שסוברת שצריכה של  מזון ותוספי תזונה  שמכילים חיידקים מסוימים בכמות מסוימת תשפר ותאזן את מצבה של אוכלוסיית החיידקים במערכת העיכול
המושג 'פרו-ביוטיקה' הוא מורכב משתי מילים: 'פרו' שמשמעותה ביוונית 'בעד' או 'למען' ו'ביוטיקה' שלקוחה מלטינית מהמילה 'ביו' שמשמעותו חיים. 'פרוביוטי' בפירוש המילולי הוא  'בעד חיים' והוא מנוגד למושג 'אנטיביוטיקה ' שפירושו 'נגד חיים'.
בשני המקים מדובר בחיים של החיידקים- ונעשית אבחנה בין חיידקים מזיקים שהאנטיביוטיקה נועדה לחסל לבין חיידקים טובים שהפרוביוטיקה נעדה לייצר ולהגדיל.
 
החיידקים הטובים הפרוביוטיקה במינון הנכון מאזנים את רמות המיקרואורגניזמים במעיים. בכך שהם נצמדים לדופן המעי ומונעים את ההיצמדות של חיידקים מזהמים שתגרום זיהום פתוגני. בנוסף יש להם חלק בפירוק של המזון והתוצרים שלו שמגיעים למעיים להמשך שימוש של הגוף.  
הסברה הרפואית הרווחת למאזן הפלורה התקין במעיים מדברת על 85%  של חיידקים טובים לעומת 15% של חיידקים רעים. שיבוש של היחס הזה אם כתוצאה ממחלה או נטילת אנטיביוטיקה שלא עושה אבחנה בין חיידקים טובים לרעים ומחסלת את כולם.
מומחים בתחום העיכול מסכימים כי מאזן הפלורה במעיים צריך להיות כ-85% חיידקים טובים וכ-15% חיידקים רעים. אם היחס הזה מופר – בשל מחלה כלשהי או שימוש באנטיביוטיקה (שהורגת את החיידקים הטובים יחד עם הרעים) תהיה לגוף תגובה שתתבטא בבעיות שונות.
 
לכל רכיב שנכנס לגוף יש מסע ממושך. כך גם לפרוביוטיקה. העובדה שמדובר בחיידקים טובים לא מבטיחה את המעבר החלק של כולם במערכת העיכול.  המפגש של החיידקים הטובים עם חומצות קיבה חזקות שנועדו לפרק את החומרים שעוברים בה ויכולות לגרום לחיידקים לאבד את התועלת שלהם בדרך. מסיבה זו חשוב לבחור בפרוביוטיקה שמיוצרת בטכנולוגיה שמגינה על החיידקים הטובים מפני חומצות הקיבה ויאפשרות להם להגיע ליעדם בשלמותם.
 
 
בשונה מהאנטיביוטיקה שהיא תרופה שמחייבת מרשם מרופא הפרוביוטיקה איננה נחשבת כתרופה אלא כתוסף תזונה או כמזון ואינה מחייבת מרשם.
החוקים בישראל אוסרים על מוצרי מזון ותוספי תזונה פרסום התוויות וסגולות מרפא ישירות ובין היתר מסיבה זו אין מספיק ידע על המוצרים השונים של החברות שניתן לבחור מהם בחירה מבוססת ידע.
 
יש שאלות רבות שחוזרות על עצמן בכל מה שקשור בצריכה של פרוביוטיקה – והתשובה עליהן היא אינדיבידואלית.
 
רופא או מטפל לא תמיד מכירים את כל סוגי החברות הקיימות בשוק אבל יודעים להסתכל על התווית ועל המוצר ורכיביו ולומר מה המינון הרצוי ומתי ואיך לעשות בו שימוש.
 
בשום אופן אין לעשות שימוש בתוספי תזונה לרבות פרוביוטיקה ללא המלצת רופא /מטפל. ואין בכל האמור כאן משום המלצה או הנחיה לשימוש.
אחת מהשאלות הנפוצות לגבי השימוש בפרוביוטיקה מתייחס למינון – יש סוגים שונים של מינונים וההמלצה הכללית היא לעשות שימוש במינון הנמוך יותר בהתחלה ולהעלות בהדרגה.
 
אין חשש ממינון יתר – בשונה מרכיבים אחרים שיכולים ליצור תגובות לכמות עודפת אבל אנשים שונים מגיבים באופן שונה ולכן תמיד כמו בכל תוסף תזונה אחר חשוב מאוד להיוועץ ברופא לפני צריכת התוסף ובחירת המינון.
 
וכמו בחירת המינון חשוב להתייעץ עם המטפל גם לגבי הזמן המתאים ביותר עבורכם לעשות בה שימוש. במידה והשימוש נעשה במקביל לאנטיביוטיקה יש לקחת שעתיים לפחות אחרי נטילת האנטיביוטיקה ולהמשיך לעשות בה שימוש לפחות חודש אחרי סיום השימוש באנטיביוטיקה- במטרה לסייע לפעילות המעיים להשתקם.
 
חשוב גם לברר איתו מתי כדאי לקחת אותה. באופן כללי ניתן לקחת פרוביוטיקה גם לפני וגם אחרי האוכל.
 
חשוב גם לדעת שבמידה והשימוש בפרוביוטיקה נעשה במקביל לאנטיביוטיקה  יש לקחת לפחות שעתיים אחרי נטילת האנטיביוטיקה ויש להמשיך בנטילתה כחודש נוסף אחרי שהסתיים הטיפול.
 
 "
המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מהווה התוויה. המוצרים הנמכרים באתר הם אינם תרופה, ואינם מיועדים לרפא, לטפל או למנוע מחלה כלשהי, לחזק את הגוף או את מערכותיו. האמור באתר אינו מהווה הצהרה בדבר יעילותם של המוצרים או תכונותיהם. בכל מקרה של בעיה רפואית

נוספים בקטגוריה


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA