ויטמין C 500 לא חומצי 250 כמוסות עם פקעות ורדים ופלבונואידים
ויטמין C 500 לא חומצי 250 כמוסות עם פקעות ורדים ופלבונואידים

ויטמין C 500 לא חומצי 250 כמוסות עם פקעות ורדים ופלבונואידים

₪100

מק"ט: 162

קטגוריות: תוספי תזונה , ויטמינים

מס יחידות: 250

מחיר ל:כמוסה 0.40


  • תיאור המוצר

מחיר ליחידה 0.40 אג'
ויטמין C 500 לא חומצי 250 כמוסות עם פקעות ורדים ופלבונואידים​
התוסף מכיל גם פקעות ורדים  (Rose Hips) שגם בהן  מצוי הרבה ויטמין C וגם בפלבונואידים -קבוצה של תרכובות שמסונתזות על ידי צמחים ומצויות לרוב בפירות ובירקות - הם נודעים גם בשמם הכולל ויטמין P.
"
" תווית מוצר
"
"
" ויטמין C
" ויטמין C מוכר גם בשם חומצה אסקורבית והוא בעל יתרונות גדולים ומגוונים בתפקוד הגוף. בראש ובראשונה הוא מהווה נוגד חמצון רב עוצמה שמסייע במלחמה של הגוף ברדיקלים החופשיים. 
"
" תזונה לקויה חסרה בפירות ובירקות לרבות עישון וצריכת אלכוהול בכמות גדולה יובילו לחוסר בויטמין C כמו כן פציעות מרובות ניתוחים שימוש בתרופות אנטיביוטיות וכן אספירין וגלולות למניעת הריון לחץ נפשי גדול זיהום אוויר גדול הצטננות מחלות כרוניות וויראליות ישפיעו על ירידה בויטמין C ומצריכות כמות גדולה בהרבה ממנו.
"
" מחסור בויטמין C גורם למחלת הצפדינה שכיום נדירה מאוד סימפטומים שחיכים יותר למחסור בויטמין C יכולים להתבטא בדימום בחניכיים בזמן הברשת השיניים דימום מהאף ליקויים בעיקול כאבים בפרקים וחולשה בסחוסים רגישות לחבלות איחוי איטי של שברים הפרעות בקצב הלב קוצר נשימה בעיות שונות בעצבים כלי דם חלשים. 
"
" איפה יש?" " "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" ""
מזונות20 גר' ויטמין C
גויאבה45
עגבניה6
פלפל אדום56
פלפל צהוב62
תפוז21.2
 
" הצריכה היומית המומלצת של ויטמין C
" מלידה-גיל 6 חודשים 40 מ"ג
" מגיל 6 חודשים עד שנה 50 מ"ג
" גילאי 1-3 15 מ"ג
" גילאי 4-8 25 מ"ג
" גילאי 9-13 45 מ"ג
" גברים בגילאי 14-18 75 מ"ג
" נשים בגילאי 14-18 65 מ"ג
" גילאי 19 ומעלה 90 מ"ג
" נשים בהריון 80-85  מ"ג
" נשים מניקות 115-120 מ"ג
"  
" כשר פרווה בהשגחת הבד"צ 
" תמונה ללא תיאור

"
" המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה.המוצרים הנמכרים באתר הם אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא לטפל או למנוע מחלה כלשהי לחזק את הגוף או את מערכותיו. האמור באתר אינו מהווה הצהרה בדבר יעילותם של המוצרים או תכונותיהם. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול על פי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות רגישים והנוטלים תרופות מרשם- יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.  
"  "
המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מהווה התוויה. המוצרים הנמכרים באתר הם אינם תרופה, ואינם מיועדים לרפא, לטפל או למנוע מחלה כלשהי, לחזק את הגוף או את מערכותיו. האמור באתר אינו מהווה הצהרה בדבר יעילותם של המוצרים או תכונותיהם. בכל מקרה של בעיה רפואית

נוספים בקטגוריה


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA