ויטמין C עם פקעות ורדים ופלובנואידים 1000 מג לא חומצי שלישיה 300 יח'
ויטמין C עם פקעות ורדים ופלובנואידים 1000 מג לא חומצי שלישיה 300 יח'

ויטמין C עם פקעות ורדים ופלובנואידים 1000 מג לא חומצי שלישיה 300 יח'

₪170 210₪

מק"ט: 11711

קטגוריות: תוספי תזונה , ויטמינים


  • תיאור המוצר

ויטמין C

ויטמין C מוכר גם בשם חומצה אסקורבית והוא בעל יתרונות גדולים ומגוונים בתפקוד הגוף. בראש ובראשונה הוא מהווה נוגד חמצון רב עוצמה שמסייע במלחמה של הגוף ברדיקלים החופשיים. לויטמין C השפעה בחיזוק של מערכת החיסון ועוזר במניעת סרטן יתר לחץ דם מחלות לב מגוונותויעיל מאוד בטיפול בהצטננות והתקררות. והוא מסייע לריפוי פצעים ולהחלמה אחרי ניתוח. הוא עוזר לצמצם סממנים של אלרגיות ואסטמה ושומר על הגמישות של כלי הדם. לויטמין C תפקיד חשוב בסיוע לספיגת הברזל בגוף. ויטמין C עוזר גם בניקוי רעלים בגוף ותורם לאיזון רמות הסוכר בדם בקרב חולי סוכרת. עוזר לטיפול לחץ נפשי ופיזי. מסייע בעיכוב היווצרותן של אבני מרה.

תזונה לקויה חסרה בפירות ובירקות לרבות עישון וצריכת אלכוהול בכמות גדולה יובילו לחוסר בויטמין C כמו כן פציעות מרובות ניתוחים שימוש בתרופות אנטיביוטיות וכן אספירין וגלולות למניעת הריון לחץ נפשי גדול זיהום אוויר גדול הצטננות מחלות כרוניות וויראליות ישפיעו על ירידה בויטמין C ומצריכות כמות גדולה בהרבה ממנו.
מחסור בויטמין C גורם למחלת הצפדינה שכיום נדירה מאוד סימפטומים שחיכים יותר למחסור בויטמין C יכולים להתבטא בדימום בחניכיים בזמן הברשת השיניים דימום מהאף ליקויים בעיקול כאבים בפרקים וחולשה בסחוסים רגישות לחבלות איחוי איטי של שברים הפרעות בקצב הלב קוצר נשימה בעיות שונות בעצבים כלי דם חלשים.

איפה יש? " "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" ""
מזונות20 גר' ויטמין C
גויאבה45 
עגבניה6
פלפל אדום56
פלפל צהוב62
תפוז21.2
 
"  
הצריכה היומית המומלצת של ויטמין C
מלידה-גיל 6 חודשים 40 מ"ג
מגיל 6 חודשים עד שנה 50 מ"ג
גילאי 1-3 15 מ"ג
גילאי 4-8 25 מ"ג
גילאי 9-13 45 מ"ג
גברים בגילאי 14-18 75 מ"ג
נשים בגילאי 14-18 65 מ"ג
גילאי 19 ומעלה 90 מ"ג
נשים בהריון 80-85  מ"ג
נשים מניקות 115-120 מ"ג
 "
המידע המצורף הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מהווה התוויה. המוצרים הנמכרים באתר הם אינם תרופה, ואינם מיועדים לרפא, לטפל או למנוע מחלה כלשהי, לחזק את הגוף או את מערכותיו. האמור באתר אינו מהווה הצהרה בדבר יעילותם של המוצרים או תכונותיהם. בכל מקרה של בעיה רפואית

נוספים בקטגוריה


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA